השירותים שלנו

אדריכלות ועיצוב פנים

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים  תהליך כולל של תכנון בית חדש או שיפוץ בית קיים משלב התכנית האדריכלית, דרך תכניות מפורטות לביצוע וכתב כמויות, ליווי לרכישות חומרי הגמר, עיצוב פרטים ונגרות ופיקוח עליון על תהליך הביצוע.

היתרי בניה  במידה ויש צורך בשינוי/הרחבה/תוספות בניה המצריכים היתר תוך כדי פרויקט מלא של תכנון אדריכלי ועיצוב פנים, אנו מכינות את החומר והגשת הבקשה להיתר בניה דרך המערכת לרישוי זמין תוך ליווי התהליך עד לקבלת ההיתר.

הום סטיילינג  בהמשך לתהליך של עיצוב פנים או בנפרד לו, ניתן לשדרג חלל בקלות ובמהירות, ע"י בחירה ושילוב נכונים של אלמנטי ריהוט ודקורציה, צבעים וטקסטורות בחלל. השירות כולל תכנון העמדת ריהוט, מפרט עיצוב מפורט, ליווי לרכישה ופיקוח עליון.

ייעוץ לפני רכישת נכס  אם אתם מתלבטים לגבי נכס פוטנציאלי, אנחנו יכולות לבחון האם הנכס מתאים לצרכים הספציפיים שלכם; במצבו הנוכחי, או את הפוטנציאל שלו לשינויים על מנת להתאימו עבורכם. מדובר על התהליך קצר של שתי פגישות ותכנון עקרוני.

פגישת ייעוץ בבית הלקוח  בפגישה של שלוש שעות אצלכם בבית אפשר להספיק המון! לעבור על החללים הרלוונטיים לטיפול, להבין מי אתם ומה הצרכים התפקודיים והכיוון העיצובי הרצוי, לייצר סקיצות של העמדת ריהוט חדש ושילובו עם הקיים, ולתת טיפים ורעיונות לשינוי באמצעות גופי תאורה, צבע ועוד. לאחר הפגישה תקבלו מאיתנו סקיצה מגובשת ורשימת מטלות מפורטת מה איך ואיפה לבצע כדי להפוך את הבית שלכם למעוצב, נעים ומתפקד היטב.

מיתוג אדריכלי

מיתוג אדריכלי   אנחנו נוגעות בתפר שבין הדו לתלת מימד, ובעזרת עיצוב תעשייתי ועיצוב גרפי מייצרות אוירה בחלל התלת מימדי שכוללת תוכן וערכים המזוהים עם המותג. השירות כולל עיצוב קונספט עם חלופות, תכנון מפורט ומפרט טכני, הכנת כתבי כמויות, קבצים לביצוע ופיקוח עליון.

ייעוץ שילוט   אנחנו מתפקדות כיועצות שילוט בפרויקטים גדולים  בהם נדרש תכנון מערך של הכוונה והתמצאות. השירות כולל יצירת מפות הכוונה והתמצאות, עיצוב טיפוסי השילוט השונים תוך עמידה בתקני בטיחות ונגישות העדכניים, הכנת כתבי כמויות וחומר למכרז, ופיקוח עליון.

ביזנס סטיילינג   בהמשך לתהליך של עיצוב פנים או בנפרד לו, ניתן לשדרג חלל בקלות ובמהירות, ע"י בחירה ושילוב נכונים של אלמנטי ריהוט ודקורציה, צבעים וטקסטורות בחלל. השירות כולל תכנון העמדת ריהוט, מפרט עיצוב מפורט, ליווי לרכישה ופיקוח עליון.